Marka-Dijital Kanaat Önderi
İş Birliği
Uzman, Etkili ve Güvenilir

“Dünyada Pazarlama Profesyonelleri’nin %84’ü, Influencer Marketing’i, doğru kitlelere hızla ve güvenilir bir şekilde ulaşılabilmesi açısından çok etkili buluyor.”
Business Insider

Temas Kur & Güçlendir

Temas Kur &
Güçlendir

Healthnet olarak markanızı ve içeriklerinizi dijital kanallar ve sosyal ağlar üzerinden en etkili şekilde paylaşacak, sağlık ve iyi yaşam konularında uzman Dijital Kanaat Önderleri ile buluşturuyoruz.

Sadece içerik paylaşımı değil, aynı zamanda reklam kampanyaları, derinlemesine projeler, Youtube kanalı çalışmaları, roadshowlar, toplantı konuşmaları gibi geniş bir perspektifte hizmet sunuyoruz.

“influencer pazarlaması yapılan yatırıma 11 kat geri dönüş sağlanıyor.”

Doğru Influencer Doğru Hedef Kitle

Doğru Uzman,
Doğru Hedef Kitle

Kampanyalarınızı ürün/marka ve uzman Dijital Kanaat Önderi uyumuyla kurguluyor, sizlerden gelen ya da uzmanlarımız tarafından kurgulanan özgün ve samimi içeriklerle doğru hedef kitleyle buluşmasını sağlıyoruz.Bu sayede markanız ile ulaşmayı hedeflediğiniz sağlıklı yaşam fikrini benimsemiş kişiler arasında organik bir bağ kurulmasına destek oluyoruz.

Post Paylaşan Değil Marka Elçisi

Post Paylaşan Değil,
Marka Elçisi

Dijital Kanaat Önderleri’ni, yalnızca post paylaşan kişiler değil, birer ‘marka elçisi’ olarak görüyoruz. Bu nedenle markanızın kurumsal kimliğine yakışan, kurum kültürünüzü yansıtan, onu en iyi şekilde temsil eden uzmanları belirliyoruz. Böylelikle marka mesajınızı kitlenize doğru ve doğal bir şekilde iletmenizi sağlıyoruz.

13 yıllık pazarlama iletişimi tecrübemizle, markaların tüm sağlıklı yaşam uzmanları iletişimlerinde yanındayız.

“Araştırmalara göre, markaların Influencer Marketing’e yaptıkları harcamaların, 2022 yılında 8 ila 10 milyar dolar arasında olacağı tahmin ediliyor.”
Business Insider

Bizimle İletişime Geçin